10 apr

Dôvody, prečo potrebujete vzduchovú clonu

vzduchová clona – mnoho firiem ich používa, pretože v skutočnosti majú veľa výhod pre zdravie a šetrenie peňazí. Ak nie ste jedným z nich, pozrite sa na všetky veci, ktoré vzduchové clony môžu robiť pre vaše pracovisko.


Čo je vzduchová clona?

Vzduchová clona je úplne doslova to, čo to vyzerá: záclona vzduchu, ktorá vyfukuje otvorené dvere.

Tieto zariadenia sú určené na dodávanie konštantného prúdu vzduchu cez otvory, a preto sú tiež nazývané vzduchové dvere. Pravdepodobne ste sa s nimi stretli v obchodoch a reštauráciách a skutočne majú veľa výhod.

Poďme sa pozrieť na päť dôvodov, ktoré potrebujete pre inštaláciu vzduchových clôn vo vašej firme.
1. Znižujú váš energetický účet

Vzduchové clony skutočne zabraňujú úniku alebo vstupu do pracovného prostredia.

Bez toho, teplo, ktoré pumpujete dovnútra počas zimných vôd, vždy keď zákazník otvára dvere. To vám umožní spustiť teplo dlhšie a vyššie, vyčerpávajúce viac peňazí z vášho podnikania.

To isté sa deje počas leta. Váš studený vzduch uniká a prichádza teplý vzduch. Vzduchové clony udržiavajú horúci a studený vzduch tam, kde by mali byť, a ušetrili vám peniaze.

V niektorých podnikoch, ako je Costco, sú ich vstupné a výstupné dvere otvorené nepretržite, čo umožňuje nepretržite chladný a teplý vzduch. Vzduchové clony sú pre tieto podniky nevyhnutné.
2. Udržiavajú správnu teplotu

Pretože žiadny nežiaduci prievan sa môže dostať dovnútra alebo von, vnútorná teplota zostane presne tak, ako ju chcete.

Zamestnanci, ktorí pracujú vedľa dverí, nebudú po každom vstupe do vašej firmy dostať horúci a studený vzduch.
3. Zvyšujú produktivitu pracovníkov

Teplota, ktorá je trochu príliš horúca alebo príliš studená, môže skutočne negatívne ovplyvniť pracovný výkon vašich zamestnancov.

Vzduchové clony udržujú stabilnú vnútornú teplotu, čo udržiava vašich zamestnancov pohodlné a umožňuje im vyššiu produktivitu.
4. Udržiavajú pracovné priestory čisté

Vzduchové clony skutočne kladú zdravie vašich zamestnancov a zákazníkov ako prvé, pretože zabraňujú vniknutiu škodlivých látok do vnútra.

Môžu to byť napríklad vzduchom polenom, prachom, nečistotami a nepríjemnými zápachmi. Dokonca pôsobia ako vaše vlastné kontroly škodcov. Múky a iný hmyz zistí, že je ťažké prekročiť prúd vzduchových clôn.
5. Priťahujú viac zákazníkov

Ak nemáte inštalované vzduchové clony, ste nútení udržať vaše dvere zatvorené, aby ste zabránili vnikaniu horúceho alebo studeného vzduchu, škodcom a alergénom do pracovného priestoru. Ale vzduchová clona zablokuje všetky tie veci pre vás.

Otvorené dvere sú vítané a povzbudzujú viac zákazníkov, aby sa dostali dovnútra a zvýšili vaše obchodné príležitosti.